HAKKIMDA

Bloğuma Hoşgeldiniz. Ben Cüneyt KARAN

Yaklaşık 10 yıldır birçok kurum için içerik ürettim, üretmeye de devam ediyorum.  Bu blog ve youtube kanalımla beraber benim ilk şahsi projem olacak.

Her zaman ilgi duyduğum şeylerin peşinden koştum, bundan sonra da koşacağım. Şimdi de aslında tek yaptığım şey ilgi duyduğum şeyin peşinden koşmak.

Çok fazla bilgi bilgiyi değersiz hale getirir. Bu nedenle, kavramları ve kavramlar arası ilişkilerin anlatımında hikaye kullanmak iyi bir yöntemdir.

Hikayeleri hepimiz çok severiz. Bloğum da ve youtube kanalımda her zaman yapmak istediğim anlatmaya değer hikaye yazıları ve videoları paylaşacağım.

Keyifle okuyup keyifle izleyeceğiniz biraz da sıra-dışı paylaşımlar bizi bekliyor. Tabiki de sizin önerileriniz çok önemli. O yüzden benden görmek istediğiniz yazı ve videoları bana yazmanızı bekliyorum.

Bu macerada yanımda olan, beni destekleyen herkese TEŞEKKÜR EDERİM.

Destek olmak için yazı ve videoları beğenmeyi unutmayın!

Teşekkürler!

Must see

video

İBNİ SİNA KİMDİR?

İbni Sina Kimdir? Kendi tarih ve kimliğini bilmeyen bulnun şuğrunda olmayan hiçbir kültürün anlamı yoktur. İbni Sinayı ne kadar tanıyoruz . İbni Sina Kimdir? Günümüzde İbni Sina Dante on dördüncü yüzyılda yazdığı ünlü ilahi...
video

NEDEN KENDİ YOUTUBE KANALIMI AÇTIM?

HERKESE SELAM! Yaklaşık 10 yıldır birçok kurum için içerik ürettim, üretmeye de devam ediyorum ve bu kanal benim ilk şahsi projem olacak. Her zaman ilgi duyduğum şeylerin peşinden koştum, bundan sonra da...